Wednesday, September 28, 2011

"Mavi Melek / Blue Angel"Top / Bluz: Koton
Suede Boot / Süet Bot: Miu Miu
Hair Design / Saç Tasarımı: Odessa 


Süet mavi botların arka açıdan görünüşü...

The back side of the suede blue shoe..


How do we know that angels are white?? White colour may symbolize purity, beauty, brightness;
 but don't get out of our minds that Azrael is also an angel...
I love blue colour.  It is the colour of tranquility, deepness, and quitness for me.  Maybe I love it because my eyes are blue...
I know, I look different with curly hair.  When I was a child, always wanted to had curly hair. This is the first time I tried the frizz.  When I looked at the mirror, I felt really different, had a really big and heavy head.   My curls survived just for a day, but made me happy!:) Ladies! whichever hair you have please look after them carefully. Hairs are our treasures..
Hugs..

Meleklerin beyaz olduğunu nereden çıkarıyoruz ki?? Belki de beyaz renk saflığı, güzelliği, aydınlığı temsil ettiği için, ama unutmayalım ki azrail de bir melek. Onu objelendirmeye çalıştığımızda da aklımıza gelen ilk renk beyaz mı olurdu yine??
Mavi rengi çok severim. Huzur, derinlik ve sakinlik hissi uyandırır bende. Belki de severim çünkü gözlerimle aynı...
Beni tanıyanlara kıvırcık saçlı bir Nur görmek garip gelmiş olabilir. Ama inanın bana bile garip gelmişti. Küçüklüğümden beri saçlarımın kıvırcık olmasını isteyip durmuştum, ta kii upuzun düz saçlarımı maşayla kıvırcık yaptırana kadar. Kuaförde işim bittiğinde aynada şaşkınlık içinde kendimi izledim. Kafam kocaman olmuştu ve sanki saçlarımda yük taşıyor gibi ağırlaşmıştı. 
Bir gün de olsa saçlarım kıvırcıktı. Daha ne isterdim ki:) Kıvırcık, düz, dalgalı saçlı bayanlar, güzel saçlarınıza her daim iyi bakın. Çünkü onlar bizim hazinemiz
Sevgiler..


Serhan Oksay'a da fotoğraflar için ayrı teşekkürler. Fotokritiğin web sayfasında "Mavi Melek" adlı çalışmayı görebilirsiniz.

Kindly thank you for photography to SERHAN OKSAY. You can see the photograph which name is "Blue Angel" at the following website of fotokritik.
1 comment:

Thank you for taking out the time to leave a comment!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
01 09 10