Friday, September 23, 2011

McQueenDress / Beyaz dantel elbise: TOPSHOP
Shoes / Ayakkabı: Alexander McQUEEN

Alexander McQueen! 
He was the genius of the fashion world. Unfortunately, he left us so early.. This shoe is the most comfortable one I have used, despite height and thickness of heel. The top material of the shoe is cloth so It does not hurt back side of the foot. You can combine the shoes with different style. Following photo shows, a white and lace night dress with black belt, which is combined by McQueen shoes. 

Alexander McQueen! 
O bir moda dehasıydı! Tasarımları tüm dünyayı kasıp kavururken, kariyerinin zirvesindeyken çekip gitti bu diyarlardan... Bu ayakkabıları gördüğüm anda almaya karar verdim. Hem tarzından hem de McQueen olduğundan tereddütsüz benim oldular. Topuğunun yüksekliğine ve inceliğine rağmen hayatımda kullandığım en rahat ayakkabım diyebilirim. Ayakkabının kumaş olmasından ötürü çorap giymediğiniz zaman bile hiçbir rahatsızlık hissi vermiyor.  Kombin yapmaya gelirsek, ilk fotoğrafta görüldüğü üzere yılın gelinlik trendlerinden esinlenilmiş belindeki siyah kuşakla tamamlanan şık dantel bir elbisenin altına da giyilerek ayakkabının tarzını yansıtabilirsiniz. Tight / Tayt: Penti
Shirt / Gömlek: Collezione (erkek)
Shoe / Ayakkabı: Alexander McQueen
Hair Design / Saç: Odessa Kuaför
Make up / Makyaj: Nur

Photography by Serhan OKSAY

Also, you can combine the shoe with the sports clothes like tight and shirt. 
Thank you to Serhan Oksay for including my following photo to the Beautography file on facebook

Öte günlük kıyafetinizin rahatlığını bozmadan da size eşlik edebilir..
Fotoğrafta kıyafetler ve saç şekliyle GREASE filmindeki Sally'i canlandırmaya çalıştık. Değişik ve birazda nostaljik bir çalışma oldu. Serhan Oksay'ın Beautography albümündeki bu fotoğraf için teşekkür ederim.2 comments:

  1. beyaz elbiseye bayıldım ayakkabıyla da güzel kombin olmuş ayrıca elbise sana da çok yakışmış

    ReplyDelete
  2. Beyaz elbiseyi bende beğendim Nur hanım. Aslında beyaz koyu tenlilere daha çok yakışır fakat elbisenin formu bedeninizle çok uyumlu olmuş. :)

    ReplyDelete

Thank you for taking out the time to leave a comment!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
01 09 10