Saturday, January 26, 2013

WOMAN IN RED


I have been living in Montreal for the last 2 years! Nowadays, I count down to going back to my lovely home city: Istanbul! Last year, I was in Istanbul for the Christmas brake and had a chance to meet with my dear friends! The photo was from the amazing dinner we had in Ortakoy, Bosphorus. This amazing red pencil skirt is from mama's closet. She sewed it very long time ago! I'm in love the color of skirt! It is perfect match, not only for black, but also brown and its shades. 

Bildiğiniz gibi 2 yıldan beri Montreal'de yaşıyorum. Fakat artık İstanbul'uma dönmek için günlerimi saymaya başladım! Geçen yıl bu zamanlar bir haftalığına Türkiye'ye gelme fırsatı yakalamıştım ve bu kısa zaman zarfında dostlarla az da olsa hasret giderebildik. Bu fotoğrafta Ortaköy'de güzel bir akşam yemeğinden. Bu harika kırmızı renkteki kalem etek ise yine annemin dolabından ve yine onun muhteşem ellerinden çıkma! 

ZARA CAPE; YARGICI PULLOWER; HOTIC BOOT; NINE WEST BAG
ZARA PELERİN; YARGICI KAZAK; HOTİÇ ÇİZME; NINE WEST ÇANTA

Merve;
ZARA COAT; VAKKO BAG; DERIMOD BOOT
ZARA KABAN; VAKKO ÇANTA; DERİMOD BOT

Photography by Serhan OKSAY

2 comments:

 1. Merhaba Nurcuum! İki yıl yurtdışında kalmak nasıl bir his? ben öğrenciyken 4 aylığına gitmiştim. Ama şimdi işler dolayısıyla daha uzun süre gitme olasılığım var! sevinç ve hüzün bir arada olsa gerek!
  çok güzelsin her zamanki gibi!
  Blogumda hediye var:
  give away on my blog, every participant will get a free check!
  http://styleglaze.blogspot.com/2013/01/wholesale-orders-giveaway.html
  öpücükler!

  ReplyDelete
  Replies
  1. İki yıl yutduşında kalmak nasıl bir his?? Hımmm.. Bunu tek cümleyle açıklayabileceğimi sanmıyorum ama yaşanması gereken bir deneyim olarak niteleyebilirim!
   Güzel yorumun ve takibin için teşekkür ederim! Zira bende seni yakınen izlemedeyim
   Sevgiler!

   Delete

Thank you for taking out the time to leave a comment!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
01 09 10